BlogNet vážně, ne vážně o ICT

Reklama

Google
 

O optických sítích na YouTube.com

YouTube.com jsem tu už jednou psal. V souvislosti s optickými sítěmi jsme si tu ukázali video návody na montáž FIBRLOKů. Musím se opakovat, ale YouTube.com je opravdu zajímavá webová služba a dnes vám přinesu další důkaz v podobě videí jak jinak než s tématikou optických sítí. Názorně si ukážeme, jak se vyrábí optické vlákno pro optické sítě. Dál si ukážeme druhy optických konektorů a jejich leštění. Konečně si taky na videu vysvětlíme rozdíly mezi optickými vlákny pro optické sítě a na závěr inspirace pro developery – Optické sítě, světlo naší budoucnosti.

Malí postřeh, než jsem na YouTube.com umístil návod na montáž FIBRLOKů moc videí o optických sítích jsem tam nenašel, ale poslední dobou jako by se s nimi roztrhl pytel! Díky tomu se můžete podívat na to, jak se vyrábí optické vlákno!

Když to tak vidím, vyrábět optické vlákno musí být slušný vývar. ;-)

Přiznám se, že i mě se sem tam pletou jednotlivé druhy optických konektorů o broušení nemluvě. Máte sem tam stejný problém tohle video vám názorně ukáže, jaké jsou druhy optických konektoru a jaký je rozdíl v broušení.

No a pro ty co pořád nemohou pochopit rozdíl mezi jednotlivými optickými vlákny je tu názorné video.

Na závěr si ukážeme jedno reklamní video, jak optická síť zlepšuje kvalitu života. Doporučuji hlavně operátorům, provozovatelům, developerům a projektantům.

Optická síť – světlo naší budoucnosti.

YouTube.com není jen místem videovýlevů teenagerů, ale i místem kde se narazí na zajímavá a podnětná videa.

««« Předchozí text: Jack Welch o otevřenosti Následující text: OPTICKÉ KOMUNIKACE 2007 »»»

autor: Vladimír Gajdoš | 19. 6. 2007 Út 04.55 | tisk | OPTICKÉ SÍTĚ, VŠEHOCHUŤ | 0 | 1458x | | pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk | |

Stručně o mně

Autor
Mé jméno je Vladimír Gajdoš a dovolím si říci, že patřím k těm š»astným, kterým je jejich práce koníčkem ;). Pro ty co mě neznají, pracuji jako obchodní manažer ve společnosti TELEFON a troufám si tvrdit, že teprve tady to má pořádný grády ;) Tento blog je převážně, nevážně o tom co dělám, co mě baví. Firemní blog najdete na ict.blog.lupa.cz Můj Jabber kontakt: vladog74@jabbim.com
Přidej na Google Přidej na Seznam
Mé oblíbené RSS

Nové komentáře

Zpětné odkazy

    Zajímavé odkazy

    Tipy odjinud

    Návštěvnost