BlogNet vážně, ne vážně o ICT

Reklama

Google
 

YouTube.com a video návody na FIBRLOKy

Logo YouTube.com YouTube.com je mocný nástroj na sdílení videa. V poslední době jsem prezentoval technologii FIBRLOK a technici mě prosili o video návody, kterými jsem se oháněl. Bohužel ta videa mají 10MB a více uznáte, že to zaslat e-mailem je elektronická sebevražda. ;) Tak jsem hledal způsob jak je dostat k vám! Nakonec jsem YouTube.com vyhodnotil jako nejvhodnější volbu pro svou jednoduchost a rychlost s jakou se dají sdílet videa!

Musím konstatovat, že se divím, proč jsem YouTube.com nepoužíval už dříve, ale lepší pozdě než vůbec a tak pro vás mám slíbené video návody na Fibloky. YouTube.com je velice jednoduchý systém na sdílení videa kdy na jedné straně velice jednoduše a rychle nahrajete video kterému stejně, tak jednoduše přiřadíte pravidla pro sdílení. Na druhé straně stejně tak okamžitě a jednoduše jsou vaše videa dostupná všem, co navíc mohou, je ostatní vkládat do svých stránek tak jako je to například tady nebo na blogu naší firmy ICT.blog.lupa.cz.

Video návod na Fibrlok II 2529

Video návod na Fibrlok 2539 – NOVINKA

Video návod na Fibrlok 2540 G – NOVINKA

Video návod na NPC 8800 – NOVINKA

Všechny video návody FIBRLOK na YouTube.com pěkně pohromadě

Tohle všechno je součástí naší připravované Road show po zemích Českých a Slovenských!!! ;-)
Už se těším na setkání, jak vidíte, novinek bude více než dost! :-D

Další informace o sortimentu a komponentech pro optické sítě a FTTx sítě najdete u autorizovaného distributora 3M firmy TELEFON spol. s r.o.

««« Předchozí text: CABLEX 2007 - MĚŘENÍ A ÚDRŽBA SDĚLOVACÍCH KABELŮ XXXVIII Následující text: Jack Welch o pozitivním přístupu »»»

autor: Vladimír Gajdoš | 7. 5. 2007 Po 10.20 | tisk | OPTICKÉ SÍTĚ, NOVINKY, 3M | 0 | 3671x | | pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk | |

Stručně o mně

Autor
Mé jméno je Vladimír Gajdoš a dovolím si říci, že patřím k těm š»astným, kterým je jejich práce koníčkem ;). Pro ty co mě neznají, pracuji jako obchodní manažer ve společnosti TELEFON a troufám si tvrdit, že teprve tady to má pořádný grády ;) Tento blog je převážně, nevážně o tom co dělám, co mě baví. Firemní blog najdete na ict.blog.lupa.cz Můj Jabber kontakt: vladog74@jabbim.com
Přidej na Google Přidej na Seznam
Mé oblíbené RSS

Nové komentáře

Zpětné odkazy

    Zajímavé odkazy

    Tipy odjinud

    Návštěvnost